kebaby.pl
Kebaby Kebapy Gyrosy
O Kebaby.pl Oferta dla gastronomii Meble ze stali Nasze realizacje Zasady wspolpracy Szkolenia w bistro Kup Kebap w Sklepie Superceny mamy zawsze Kebaby.pl - napisz, zadzwon  
Najważniejsze informacje o firmie Kebaby.pl
Najlepsza cena/jakoœć!!!
Nasz Sklep!
Chcecie otworzyć bistro, restauracje, lokal gastronomiczny?
Od kilku lat Polacy coraz więcej jedzą poza domem. Gastronomia należy do najszybciej rozwijających się usług w Polsce i Europie. Na początek potrzebny będzie Wam partner z doświadczeniem. Działamy od roku 2003 jako kebaby.pl. Przewaga naszej firmy nad większością firm handlowych wynika z faktu że prowadzimy w ramach własnej sieci Kebaby.pl trzy lokale w Poznaniu.
Jesteśmy praktykami. Kiedy mówimy o zużyciu energii czy gazu lub o opiekaniu mięsa nie opieramy się na danych technicznych a wyłącznie na faktach.

W ramach naszych lokali prowadzimy szkolenia związane z zakupami urządzeń (bez dodatkowych kosztów). Szkolenie obejmuje wiedze teoretyczną i praktyczną z zakresu potrzebnego do samodzielnego przygotowania potraw, sosów, sałatek.
Na życzenie możemy udzielić pełnego wsparcia reklamowo- marketnigowego, wskazać możliwości zakupu produktów i półproduktów.

Nasza oferta na aukcjach w allegro.pl Jeżeli preferujecie zakupy na aukcjach i macie żyłkę hazardzisty zapraszamy na nasze aukcje.

Zasady współpracy z naszą firmą są klarowne i proste. Mamy zawsze pełny magazyn i 97% zamówioych urządzeń wysyłamy w ciągu 24 godzin. Współpracujemy z firmami kurierskimi także w zakresie obslugi płatności. Za towar płacicie Państwo przy odbiorze.
Prosimy na bieżąco dowiadywać się o prowadzone przez nas Sklep promocyjne.
Zapraszamy do współpracy.

copyright by MD & Kebaby.pl 2006 - 2010