kebaby.pl
Kebaby Kebapy Gyrosy
O Kebaby.pl Oferta dla gastronomii Meble ze stali Nasze realizacje Zasady wspolpracy Szkolenia w bistro Kup Kebap w Sklepie Superceny mamy zawsze Kebaby.pl - napisz, zadzwon  
Szkolenia Kebaby.pl
Najlepsza cena/jako�ć!!!
Nasz Sklep!
Jeżeli planujecie zakup urządzeń gastronomicznych zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą. Nasza przewaga nad większością firm handlowych wynika z faktu że prowadzimy w ramach własnej sieci Kebaby.pl trzy lokale w Poznaniu. Potrafimy idealnie zaprojekowac obiekt gastronomiczny, mamy doświadczenie w doborze odpowiednich urządzeń gasronomicznych (kebab, kebap, gyros, opiekacze, grille, piece do zapiekanek, opiekacze, salamandry, frytownice).
Prowadzimy szkolenia dla właścicieli oraz ich pracowników w naszych lokalach (bez dodatkowych kosztów). Szkolenie obejmuje wiedze teoretyczną i praktyczną z zakresu potrzebnego do samodzielnego przygotowania potraw, sosów, sałatek.
Na życzenie możemy udzielić pełnego wsparcia reklamowo- marketnigowego, wskazać możliwości zakupu produktów i półproduktów. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt za pomocą emaila, telefonu lub o wizytę w naszym bistro czy siedzibie firmy.

copyright by MD & Kebaby.pl 2006 - 2010