kebaby.pl
Kebaby Kebapy Gyrosy
O Kebaby.pl Oferta dla gastronomii Meble ze stali Nasze realizacje Zasady wspolpracy Szkolenia w bistro Kup Kebap w Sklepie Superceny mamy zawsze Kebaby.pl - napisz, zadzwon  
Współpraca Kebaby.pl
Najlepsza cena/jako�ć!!!
Nasz Sklep!
Chcecie otworzyć bistro, restauracje, lokal gastronomiczny? Od kilku lat Polacy coraz więcej jedzą poza domem. Gastronomia należy do najszybciej rozwijających się usług w Polsce i Europie. Nasza przewaga nad większością firm handlowych wynika z faktu że prowadzimy w ramach własnej sieci Kebaby.pl trzy lokale w Poznaniu.

Jeżeli planujecie zakup urządzeń gastronomicznych zapoznajcie się szczegółowo z naszą pełną ofertą. Potrafimy idealnie zaprojekowac obiekt gastronomiczny, mamy doświadczenie w doborze odpowiednich urządzeń gastronomicznych (kebab, kebap, gyros, opiekacze, grille, piece do zapiekanek, opiekacze, salamandry, frytownice). Mamy w ofercie meble ze stali nierdzewnej. Prowadzimy szkolenia dla właścicieli oraz ich pracowników w naszych lokalach (bez dodatkowych kosztów. Na życzenie możemy udzielić pełnego wsparcia reklamowo- marketnigowego, wskazać możliwości zakupu produktów i półproduktów.

Zasady współpracy z naszą firmą są klarowne i proste. Mamy zawsze pełny magazyn i 97% zamówioych urządzeń wysyłamy w ciągu 24 godzin. Współpracujemy z firmami kurierskimi także w zakresie obslugi płatności. Za towar płacicie Państwo przy odbiorze. Wszystkie nasze urządzenia objęte są gwarancją.


copyright by MD & Kebaby.pl 2006 - 2010