kebaby.pl
Kebaby Kebapy Gyrosy
O Kebaby.pl Oferta dla gastronomii Meble ze stali Nasze realizacje Zasady wspolpracy Szkolenia w bistro Kup Kebap w Sklepie Superceny mamy zawsze Kebaby.pl - napisz, zadzwon  

NOTA PRAWNA

Niniejszy serwis internetowy www ("Serwis"), w tym jego struktura oraz teksty, stanowią własność:

Kebaby.pl 61-307 Poznań, ul. Roślinna 12

zwanym dalej "Kebaby.pl" oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z póĽniejszymi zmianami). Jakiekolwiek kopiowanie elementów Serwisu, informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych w Serwisie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uprzedniej pisemnej zgody Kebaby.pl jest zabronione.

Kebaby.pl zastrzegają sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych w Serwisie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci Internet. Kebaby.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności Kebaby.pl, do których odnośniki (linki) zamieszczane są w niniejszym Serwisie.

Wszystkie nazwy handlowe i towarów występujące w niniejszym Serwisie są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm odnośnych właścicieli i zostały zamieszczone wyłącznie celem identyfikacji.

W Serwisie znajdują się dokumenty, znaki towarowe, oryginalne materiały, a w szczególności teksty, zdjęcia, dźwięki, grafiki, filmy video, które są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, publiczne odtwarzanie i wszelkie wykorzystywanie treści Serwisu do celów komercyjnych wymaga pisemnej zgody Kebaby.pl

Informacje zawarte w Serwisie nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie moga być podstawą jakichkolwiek roszczeń wobec Kebaby.pl.

 

Kebab
Noz do kebabu
Opiekacz Grill kontaktowy

copyright by Kebaby.pl 2006-2010